بیوگرافی سوگند خواننده جوان؛ درباره زندگی هنری و سبک وی

سوگند خواننده محبوبی می باشد که در بین جوانان و نوجوانان دارای محبوبیت بیشماری می باشد. در این مقاله به زندگی نامه و حواشی زندگی سوگند می پردازیم.

بیوگرافی سوگند

سوگند سهیلی در بیست و دوم مرداد 1366 در اصفهان متولد گردید. در کودکی با خانواده  خود به اروپا رفت. بعد از آن به تحصیل رشته طراحی داخلی در کشور آلمان مشغول گردید. فعالیت هنری سوگند را از رپ شروع نمود و حالا در کنار رپ به سبک های موسیقایی آر اند بی و فانک نیز مشغول می باشد. با اینکه فعالیت هایش در خارج از کشور ایران می باشد با این همه از شهرت و محبوبیت خیلی بالایی نزد ایرانی ها برخوردار می باشد.

بیوگرافی سوگند خواننده جوان؛ درباره زندگی هنری و سبک وی

اجرای سبک های گوناگون

آهنگ های فراوانی تا به امروز توسط سوگند منتشر گردیده است که از استعداد زیاد تکنیکی این خواننده حکایت دارد. او در شیوه پاپ و سنتی، رپ و هیپ هاپ کار کرده است و از آنجا که علاوه بر خوانندگی ، به ساز نیز خیلی علاقه مند می باشد، سازهای پیانو و گیتار را یاد گرفته است و به خوبی در آن ها مهارت دارد. برای شناخته شدن بیشتر در میان مردم سوگند اول با دو خواننده مشهور رپ به اسم لیتو و رضا پیشرو همکاری کرد.

فعالیت در داخل و خارج از ایران

سوگند برخی از کارهایش را در خارج از ایران ضبط و منتشر نموده است. برخی از کارهایش را در ایران منتشر نموده است.

بیوگرافی سوگند خواننده جوان؛ درباره زندگی هنری و سبک وی

بارداری و دور شدن از موسیقی

بارداری این رپر موجب گشت تا او زمانی را از کار دور شود. همین مسئله موجب شده بود که کمتر به فعالیت هنری و موسیقی بپردازد. اما پس از متولد شدن فرزندش ، این خواننده مجددا فعالیت هایش را مثل قبل آغاز کرده و با تلاش فراوان آهنگ های خیلی زیبایی نیز منتشر نمود. همه آهنگ های این خواننده پر طرفدار می باشند و علت این محبوبیت ، متن های زیبای آهنگ  است که همه آهنگ هایش را پر طرفدار نموده است.

مطلب مشابه: بیوگرافی علی یاسینی خواننده جوان و در مورد زندگی شخصی و هنری

بیوگرافی سوگند خواننده جوان؛ درباره زندگی هنری و سبک وی

خانواده سوگند

پدر و مادر سوگند مشهور نیز در موسیقی و شعر دستی داشته اند. مادر سوگند اهل شعر و نوحه سرایی بوده است و پدر او در نواختن سازهای سنتور و پیانو مهارت داشت و به آموزش آن‌ ها می پرداخت. به همین علت از کودکی استعداد موسیقی در او شکوفا گشت. سوگند فقط دارای یک برادر می باشد که کوچکتر از او است.

همکاری ‌های سوگند

سوگند در طی فعالیت های هنری اش، با هنرمندانی مثل: عرفان در آهنگ یادته ، رضا پیشرو، در راه نجات، فریناز، صادق در آهنگ برد و باخت، تهم، پایا، ، بهزاد و بنیامین و لیتو در آهنگ دادیم رفت تورو و حصین در برد و باخت همکاری های داشته اند. سوگند در آهنگ حال من خوبه نیز با عرفان مشارکت داشته است.

بیوگرافی سوگند خواننده جوان؛ درباره زندگی هنری و سبک وی

آهنگ های سوگند

ساعت برگرد

لبن لبن

بلیط یک طرفه

دراماتیک

دلُم

هیچکی مثله من

خواب

چیکارت کردم

شیر یا خط

پنج پی ام

خدایا

یادته

یادش بخیر

دور زمین

دادیم رفت تو رو

حال من خوبه

خدایا

منتظر

همسر سوگند  و فرزند او

امیر علی خسرو جردی همسر سوگند می باشد. همسر سوگند نیز مانند خود او از خوانندگان معروف  ایرانی می باشد شیوه موسیقی که این فرد موسیقی اش  را منتشر نمود رپ می باشد مدت زمان خیلی کوتاهی از ازدواج این دو شخص نگذشته بود که آن ها صاحب فرزند پسری به اسم میراث شده اند.

رابطه میان سوگند و عرفان

در اصل رابطه سوگند و عرفان به پیش از ازدواج سوگند بازمیگردد عرفان یکی از خواننده ها و رپرهای معروف ایرانی به شمار می رود که سوگند و عرفان در یکی از موزیک ویدئو ها با هم همکاری داشته اند و پس از منتشر نمودن نخستین موزیک ویدئو با همکاری هم خبرهایی در مورد با دوستی این شخص فرد در فضای مجازی انتشار یافت. رابطه این دو نفر پس از مدتی تمام شد.

دستگیر شدن  سوگند

دقیقا ۳ ماه پس از منتشر نمودن ترک “دلوم” که با سبک محلی و دل نشین انتشار یافت سوگند دستگیر شد!

او حدود یک هفته در جزیره کیش و یک ماه در تهران تحت بازداشت قرار داشت و بعد از آن با قید وثیقه آزاد گشت. سوگند چهار سال جهت اجرایی شدن دادگاهش در ایران ماندگار شد.

نوشته های مشابه

Comments are closed.